Technologie


Antispam Gateway

Statisticky počet spamů a virů přesahuje 93% příchozích zpráv (údaj k 1.4.2010). V klasické koncepci příchozí pošta přijde na mailserver, kde je analyzována antispamovým programem, spamy jsou buď zadrženy ve veřejných složkách, nebo je modifikován předmět emailu. Všechny klasické varianty zatěžují Internetovou linku, poštovní server i klientské stanice (výpočetní výkon, místo na discích)
NetAdmin AntiSpam Gateway (NASG) je instalován ve špičkovém datovém centru ještě před poštovním serverem. Příchozí pošta je serverem vyhodnocena, korektní zprávy jsou přeposlány na klientský mailserver. Spamy jsou NASG zadrženy a přesunuty do karantény. NASG pravidelně odesílá přehled zadržených emailů, případně chybně vyhodnocené zprávy si může uživatel z přehledu doručit a současně tím odesílatele uložit do seznamu povolených (whitelist). Spamy jsou systémem pravidelně automaticky mazány.


Výhody NASG:
- snížení zátěže Internetového připojení
- snížení zátěže poštovního serveru
- vyřešení problému se spamy a viry
- snížení nákladů na antispamové a antivirové řešení
- centrální správa i dohled - kvalitní statistiky

Hostingové služby

Hostingové servery NetAdminu jsou umístěny v telehouse TTC Telekomunikace. Konektivita je postavena na špičkových zařízeních Cisco. Serverovna je vybavena výkonnými klimatizačními jednotkami se zálohou minimálně N+1 (jedna jednotka ve stand-by modu, která se zapíná ihned v případě poruchy jiné jednotky), hasícím systémem s intertním plynem FM-200, který nepoškodí technologii a okamžitě případný oheň uhasí. Systém je plně automatizovaný a po datovém centru jsou rozmístěny kouřové senzory. Napájení je jištěno výkonným UPS systémem jištěným diesel agregáty (se zálohou N+1 – v případě nenastartování prvního dieselu se okamžitě startuje druhý. Provoz na diesel agregáty je možný až několik dní)
Veškeré hostingové služby nabízíme bez limitu přenesených dat. Garantovaná dostupnost serverů je 99,98%, případná oprava garantována do 60minut.


Aplikační, NAS a SAN servery, uložení a archivování dat

NetAdmin dodává, instaluje a konfiguruje úložiště dat od workgroupových řešení až po rozsáhlé NAS a SAN projekty a řešení na platformě EMC Centera.
Navrhujeme úložiště pro archivaci dat s garantovanou dostupností i autentičností.
Data jsou dostupná v celé kapacitě systému on-line a mohou být zabezpečena proti modifikaci po celou dobu jejich životnosti.
Projektujeme a posuzujeme serverová řešení a konfigurace
Jsme autorizovaným partnerem společností DELL a EMC.

NetAdmin - Spolehlivý správce sítě

NetAdmin s.r.o.
Na Radosti 106/64
155 21 , Praha 5 - Zličín

tel, fax +420.257.216.217
hotline +420 605.000.100
e-mail: info@netadmin.czTechnická podpora: podpora@netadmin.cz
Obchodní oddělení: obchod@netadmin.cz


Aktuality

1.8.2016 - Výhradní distribuce GeneralScan

Na základě úspěšné spolupráce jsme získali výhradní distribuci čteček čárových kódů výrobce GeneralScan. Zastoupení platí pro Českou a Slovenskou republiku.

1.4.2016 - Portál spolupraceonline.cz

Máme dlouholeté zkušenosti s prodejem a správou cloudových služeb Office 365 od společnosti Microsoft. Spouštíme proto prodejní portál spolupraceonline.cz

23.9.2014 - Altaro certified partner

Dnes jsme se stali certifikovaným partnerem společnosti Altaro, nabízíme nově komplexní profesionální zálohovací systémy.

22.7.2013 - Creative Cloud Certified Partner

Dnes jsme se stali certifikovaným partnerem společnosti Adobe, nově nabízíme i kompletní předplatné SW licencí.

Napište nám
Sponzorujeme

Občanské sdružení Náruč - sdružení pečující o děti a mládež s mentálním i tělesným postižením
www.os-naruc.cz
Památník národního písemnictví
www.pamatniknarodnihopisemnictvi.cz